Temat będzie kontrowersyjny, ale ktoś musi o tym w końcu napisać i od razu przejdę do konkretów.

Pamiętacie historię „Krystka”, który w okolicach Trójmiasta poznawał nastoletnie dziewczyny, a później wykorzystywał seksualnie? W tej chwili swoje zeznania złożyło 114 nastolatek. Nie wiadomo ile jest jeszcze takich, które nie zdecydowały się opowiedzieć swojej historii. Pewnie sądzicie, że artykuł będzie o tych okropnych zboczeńcach i pedofilach, krzywdzących młode dziewczyny. Nic podobnego.

Nie wiem czy zwróciliście uwagę na materiał dowodowy? Zdjęcia, na których widzimy, młode dziewczyny siedzące na kolanach „Krystka” z uśmiecham od ucha do ucha, ubrane w spódniczki tak krótkie, że krótsze już być nie mogą?

Nie wiem czy znacie zabawy chłopców i dziewczynek w wieku 11, 12, 13 w soft i nude? Soft czyli wysyłamy swoim znajomym zdjęcia w bieliźnie. Nude wysyłamy sobie zdjęcia nago. W byłych gimnazjach dziewczynki i chłopcy za pomocą nowej aplikacji GG, losują sobie „partnera” na „małe igraszki”

Prawdopodobnie, tak w przypadku Krystka, jak i innych facetów, którzy teraz mają problem z prawem, sytuacja była podobna. Wszystko co się wydarzyło, odbyło się za całkowitą zgodą dziewczyn. Dalsze wydarzenia mogły wyglądać następująco: Dziewczyny w tym wieku mają zwykle przyjaciółkę lub dwie, przed którą nie mają żadnych tajemnic, zatem chwalą się miłymi chwilami spędzonymi ze starszym facetem. Przyjaciółka ma dobry kontakt z mamą, której odpowiada o tym, co usłyszała od Moniki. Przerażona mama natychmiast kontaktuje się z mamą Moniki. Mama woła córkę i pyta o sprawę. Dziewczyna przecież nie powie, że umówiła się na seks z 40 letnim facetem, dlatego zaczyna płakać i opowiada w jak okropny sposób została wykorzystana przez tego zboczeńca.

Od razu muszę dodać, że nie usprawiedliwiam facetów, którzy umawiają się z nastolatkami, które mogą mieć mniej, niż 15 lat. Niestety sytuacja jest identyczna w przypadku trochę starszych dziewczyn, ponieważ osoby w tym wieku są na tyle nieodpowiedzialne, że w każdej chwili mogą wpaść na pomysł wysunięcia oskarżeń np. o gwałt i mogą to zrobić nawet zwykłej dla zabawy.

Mam znajomą, która jest pedagogiem i pracuje z nastolatkami. To Ona opowiedziała mi o zabawach w „Soft i nude”. Także od Niej usłyszałem o sprawach dziewczyn w wieku 14 lat i ich sponsorach. Sam postanowiłem sprawdzić, jak działa wspomniana aplikacja GG. Najpierw „wylosowałem” kilka dziewczyn w zakresie wiekowym 13-16 lat. Zapytałem czy to prawda, że tutaj dziewczyny i chłopcy umawiają się na seks. Każda z nich potwierdziła, że sytuacja jest jej bardzo dobrze znana. Następnie wylosowałem kilka kolejnych dziewczyn, którym wysłałem taką wiadomość: „Cześć! Jesteś dziewczyną, która ma ochotę na jakieś miłe spotkanie lub inne fajne rzeczy, czy wolisz tylko pogadać?” Na efekt nie trzeba było długo czekać. Dodam, że Mysia ma 15 lat i jest jedną z kilku dziewczyn, które odpisały. Mysia za seks oralny oczekuje 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *